Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Rokitnica - Oferty wynajmu nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

5 000 zł120 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dostępna wyłącznie w Naszej agencji. Zachęcamy do wynajmu domu w segmencie środkowym w miejscowości Rokitnica przy ul. Droga Słowackiego 35. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestrzeń bezpieczeństwo i wygoda w nowoczesnym mieszkaniu z garażem od zaraz. Nowy apartamentowiec na ulicy Świtezianki. Doskonała lokalizacja - szybki dojazd do Centrum i wyjazd.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Miłośnikom stylowych wnętrz polecamy na wynajem funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni około 44 m , zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu przy ul. Glazurowej na Kowalach. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

58,18 zł/m²110 m² 6 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przestronny, bardzo jasny lokal usługowy o powierzchni 110 m , z funkcjonalnym podziałem na gabinety oraz zapleczem socjalnym. Przez wiele lat w tym miejscu funkcjonowała placówka.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł70,50 m² 35,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecamy, do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70,5 m , położone na pierwszym piętrze w eleganckiej, odrestaurowanej kamienicy w 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Do wynajęcia od pokój 1 os. w mieszkaniu 4 pokojowym (3 pok. 1 os; 1pok. 2os). Mieszkanie znajduje się w Gdańsku Wrzeszczu przy ul. Waryńskiego. Pokój zamykany na indywidualny klucz -.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł62,80 m² 55,73 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie: na wynajem jasne mieszkanie o powierzchni 62,8 m , położone na 5. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą. Mieszkanie składa się z: -4 osobnych, zamykanych pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł21,30 m² 65,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie w ścisłym centrum Łodzi przy ul. Wschodniej, na przeciwko przepięknie zrewitalizowanej ulicy Włókienniczej. Oferta ekskluzywna - całość wynagrodzenia biura.

Szczegóły ogłoszenia

4 368 zł112 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Magazyn W centrum sopotu Do wynajęcia magazyn o powierzchni 112m2, w bardzo dobrym stanie technicznym, suchy, na strzeżonym, ogrodzonym terenie. Magazyn zamykany roletą antywłamaniową.

Szczegóły ogłoszenia

6 300 zł108 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na wynajem oferujemy luksusowy smart apartament o powierzchni 108 m z widokiem na morze, położony w zacisznej dzielnicy Gdańska Letnicy.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł108,70 m² 73,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Atuty: * Prestiżowa lokalizacja; * 2 minut pieszo do Gdańskiej starówki; * W pobliżu nieruchomości pełna infrastruktura; * Dostęp do basenu sauny i siłowni wyłącznie dla mieszkańców; *.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świerkowa

Rokitnica,pomorskie

450 zł70 m² 6,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

wynajme mieszkanie dla pracowników na parterze domu blizniaka o powierzchi 70 m2. W mieszkaniu mozna zakwaterowac 6 - 9 osób lub na życzenie wiecej. W mieszkaniu jest aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świerkowa

Rokitnica,pomorskie

500 zł40 m² 12,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla pracowników. Na poddaszu budynku blizniaczego. Dwa pokoje z aneksem kuchennym plus łazienka. Na wyposazeniu Pralka ,lodówka ,kuchenka elektryczna , kuchenka mikrofalowa,telewizor.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij