Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Rokitnica - Oferty sprzedaży nieruchomości

30 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

30 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

825 000 zł126 m² 6 547,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:197 m²

Oferta dotyczy narożnych domów! Powierzchnie działki od 197m2 do 307m2! Ceny od 825 tys. do 860tys. w zależności od powierzchni działki. Świetnie skomunikowany dom w cenie mieszkania! Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł80 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:803 m²

Dom W budowie W otoczeniu lasu 80 m | działka 803 m | 3 pokoje | stan surowy zamknięty Na sprzedaż dom w trakcie budowy położony w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł126 m² 5 873,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe osiedle domów szeregowych | Pruszcz Gdański Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję mieszkaniową realizowaną we wschodniej części Pruszcza Gdańskiego. To kameralne osiedle domów.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł80,95 m² 9 141,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:228 m²

Osiedle domy W rokitnicy - ekologiczne domy Z dużym ogrodem!zespół budynków jednorodzinnych położony w dogodnej lokalizacji, w cichej i spokojnej okolicy. Tutaj poczujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 459 999 zł202,12 m² 7 223 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:883 m²

Dom, w którym naprawdę oddychasz - Rokitnica | 10 minut od Gdańska Są takie miejsca, do których wraca się z ulgą. Gdzie cisza nie jest luksusem, a codziennością. Gdzie poranki witają.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł80,95 m² 9 141,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

740 000 zł80,95 m² 9 141,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł80,95 m² 9 141,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:205 m²

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł80,95 m² 9 141,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:228 m²

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł903 m² 376,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana objęta Miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Szymańczuk nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę budowlaną w doskonałym miejscu do życia.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł944 m² 317,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Jeśli szukasz miejsca pod budowę domu w spokojnej, rozwijającej się okolicy, a jednocześnie zależy Ci na szybkim dojeździe do miasta - ta oferta jest dla Ciebie. Freedom Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

779 286 zł33 882 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka w miejscowości Rokitnica, a właściwie dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 129 000 zł141,71 m² 7 966,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom w zabudowie bliźniaczej w Rokitnicy przy ul. Sadowej. To nowoczesny i funkcjonalny dom z garażem w bryle budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 025 m² 252,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks płaskich działek z dobrym dojazdem do Trójmiasta! lokalizacja: działki położone są w miejscowości Rokitnica. Blisko znajduje się Obwodnica Trójmiejska która zapewnia znakomitą.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł174 m² 6 896,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 153 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł190 m² 3 363,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 992 m²

W naszej ofercie na sprzedaż posiadamy dom jednorodzinny położony na skraju miejscowości Rokitnica (gmina Skąpe), w spokojnej i malowniczej okolicy z widokiem na pola oraz lasy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł960 m² 302,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane objęte Miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. W sprzedaży w cenie 280 000 zł Zostały:   Szymańczuk nieruchomości ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł59,31 m² 10 622,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Atuty: - zamknięte osiedle; - miejsce postojowe; - cicha i spokojna okolica; - 15 minut samochodem do centrum Gdańska; - 10 minut samochodem do obwodnicy trójmiasta; - skrajny szereg z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł4 031 m² 744,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjny teren inwestycyjny w Rokitnicy przy drodze głównej - 4 działki, 4031 m , media, mpzp Na sprzedaż 4 atrakcyjnie położone działki o łącznej powierzchni 4031 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 349 000 zł167,87 m² 8 035,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:518 m²

Na sprzedaż duży, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 167 m , zlokalizowany przy ulicy Bursztynowej w Rokitnicy obok Pruszcza Gdańskiego. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

244 000 zł972 m² 251,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Szukasz miejsca, gdzie odetchniesz od zgiełku miasta, nie rezygnując z szybkiego dojazdu do pracy w Trójmieście? Ta działka w Rokitnicy (gm. Pruszcz Gdański) to idealna baza pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł425 m² 915,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:700 m²

Atrakcyjna oferta sprzedaży budynku produkcyjno-usługowego w Rokitnicy Mamy przyjemność zaprezentować budynek produkcyjno-usługowy o powierzchni 425 m2, zlokalizowany w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

649 000 zł12 985 m² 49,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Lokalizacja: działka położona we wsi Rokitnica w województwie pomorskim, w powiecie gdańskim, w gminie Pruszcz Gdański. Wieś stanowi północno-wschodnie przedmieście Pruszcza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł126 m² 6 269,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:233 m²

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł120 m² 8 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

! hot oferta - tylko W pepper house! Na sprzedaż 120 metrowy segment środkowy, z garażem w bryle budynku, tarasem, balkonem i ogródkiem. Atuty - Wysoki standard wykończenia (.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł123 m² 2 845,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 052 m²

DO sprzedaży: dom letniskowy;stan:do wykończenia, brak podłóg - wylewki betonowe, brak podbicia sufitów, 5 okien dachowych czeka na wstawienie, odbiór techniczny: rodzaj materiału budowlanego:cegła.

Szczegóły ogłoszenia

266 390 zł3 134 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka rolna 3134m2 Z możliwością przekształcenia atuty: - 5 minut autem do Pruszcza Gdańskiego do.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł946 m² 338,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę o powierzchni 946 m2, znajdującą się w miejscowości Rokitnica, gmina Pruszcz Gdański, powiat gdański. Rokitnica to malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł4 500 m² 666,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna - Rokitnica, ul. Bałtycka Na sprzedaż działka o powierzchni ponad 4000 m , położona w miejscowości Rokitnica, zaledwie 1,5 km od Pruszcza Gdańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł48 m² 13 958,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Lokalizacja: rokitnica to miejscowość granicząca z Pruszczem Gdańskim. Jest dobrze skomunikowana, rozwijająca się z nowoczesną infrastrukturą drogową, dobrą komunikacją autobusową,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

460 000 zł1 852 m² 248,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania Państwu działkę znajdującą się w miejscowości Radunica, która bezpośrednio graniczy z Pruszczem Gdańskim. Działka położona jest przy ul. Wierzbowej. Jest to płaski.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rokitnica +2 km

599 000 zł1 879 m² 318,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania Państwu piękną działkę znajdującą się w miejscowości Radunica. Położona jest ona kilkaset metrów od granicy z Pruszczem Gdańskim, przy ul. Podmiejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rokitnica +2 km

249 000 zł983 m² 253,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana - Radunica, gmina Pruszcz Gdański Numer działki: 13/19 Powierzchnia: 983m Lokalizacja: radunica, gmina Pruszcz Gdański, powiat Gdański, woj. pomorskie Atuty nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rokitnica +2 km

249 000 zł982 m² 253,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana - Radunica, gmina Pruszcz Gdański Numer działki: 13/19 Powierzchnia: 982m Lokalizacja: radunica, gmina Pruszcz Gdański, powiat Gdański, woj. pomorskie Atuty nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rokitnica +2 km

1 200 000 zł140 m² 8 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:615 m²

Dom w Radunicy - przestrzeń, spokój i bliskość Gdańska Szukasz domu, który połączysz z własną wizją wykończenia, a jednocześnie chcesz mieszkać blisko miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rokitnica +2 km

590 000 zł2 300 m² 256,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana na pograniczu Gdańska i Pruszcza Gdańskiego - Radunica nieruchomość: na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, położona w miejscowości Radunica, na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rokitnica +2 km

575 000 zł56,11 m² 10 247,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Borkowo Gdańskie Na sprzedaż mieszkanie w Borkowie Gdańskim na Osiedlu Cztery Pory Roku przy ul. Żeglarskiej. Deweloper Hanza. 3-cie piętro w 3-piętrowym bloku bez windy z 2011 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rokitnica +4 km

950 000 zł85,28 m² 11 139,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nieruchomość zarezerwowana do 25 maja 2026r. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 85,28 m w zabudowie szeregowej, położone przy ul. Dantyszka w Pruszczu Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rokitnica +4 km

525 000 zł46 m² 11 413,04 zł/m²