Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Rokitnica

1 ogłoszenie

Sortowanie

Od najnowszych

1 ogłoszenie

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

740 000 zł126 m² 5 873,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe osiedle domów szeregowych | Pruszcz Gdański Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję mieszkaniową realizowaną we wschodniej części Pruszcza Gdańskiego. To kameralne osiedle domów.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rokitnica,pomorskie

570 000 zł61 m² 9 405,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż niezwykle funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie o łącznej powierzchni (60,6 m2.) Jest to idealna oferta dla rodzin, inwestorów, oraz wszystkich, którzy pragną mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Droga Słowackiego

Rokitnica,pomorskie

610 000 zł56 m² 10 924,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjna nieruchomość dla rodziny z dziećmi w świetnej lokalizacji - Rokitnica! 55.84 m2/ 3 pokoje/ Rokitnica ul. Droga Słowackiego/ Duży ogródek Z wielką przyjemnością przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świerkowa

Rokitnica,pomorskie

450 zł70 m² 6,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

wynajme mieszkanie dla pracowników na parterze domu blizniaka o powierzchi 70 m2. W mieszkaniu mozna zakwaterowac 6 - 9 osób lub na życzenie wiecej. W mieszkaniu jest aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świerkowa

Rokitnica,pomorskie

500 zł40 m² 12,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla pracowników. Na poddaszu budynku blizniaczego. Dwa pokoje z aneksem kuchennym plus łazienka. Na wyposazeniu Pralka ,lodówka ,kuchenka elektryczna , kuchenka mikrofalowa,telewizor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaworowa

Rokitnica,pomorskie

380 000 zł57 m² 6 620,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zalety nieruchomości: mieszkanie bezczynszowe! miejsce parkingowe przed budynkiem świeżo wykończone (2017 r.) gotowe do zamieszkania poddasze użytkowe jako dodatkowa powierzchnia balkon mieszkanie mocno.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij